Štěpán Ryšavý
@stepanrysavy.cz
📤 1582
📥 184
📝 7772
Snažím se, aby byly volby přehlednější, a proto dělám
@programydovoleb.bsky.social
..
Konečně. Ještě by to chtělo vyhlášku, která bude nakazovat, že každý zprostředkovatel musí jasně a zřetelně uvést oficiální cenu, odkaz na oficiální web, uvést státní cenu za známku vždy jako součást nabídky, košíku, i výši příplatku a smysl příplatku.
www.novinky.cz/clanek/ekono...
loading . . .
Státní prodej dálničních známek změnil doménu - Novinky
Oficiální e-shop pro nákup elektronických dálničních známek nově funguje na adrese edalnice.gov.cz. Přechod pod jednotnou státní doménu gov.cz má řidičům usnadnit rozpoznání oficiálního webu a ochráni...
https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika-statni-prodej-dalnicnich-znamek-zmenil-domenu-40584763
about 6 hours ago
0
8
0
Stává se Ústavní soud v očích Andreje Babiše součástí opozice? Nebo půjde i proti Soudu? Co když Ministerstvo akreditaci "pokazí"?
about 11 hours ago
3
8
0
úúúúúúúúúúúúúúúúú(ústavní soud)
about 11 hours ago
0
5
0
Víte, co by mě zajímalo? Proč Andrej Babiš nechce hospodařit s rozpočtem z roku 2008. Je nepochybně lepší manažer než všichni v České televizi, stvořil fenomenální kolos v tržním (dotačním) prostředí, a když kritizuje veřejnoprávní média, že nedokážou šetřit, tak .. .. tak to jistě ukáže sám.
about 12 hours ago
0
12
1
Proč lidé platí daň z příjmu (bez ohledu na náklady), zatímco firmy daň ze zisku (tady až po odečtení nákladů)?
about 15 hours ago
4
8
0
Nemám pocit, že by nás čekalo jakékoli smířlivější období. Navíc ze strany vlády to je pokračování prezidentské volby. Stejně jako když Babiš prohrál v roce 2021, začal roky trvající permanentní kampaň. To samé jede zde. Snad se mu to i se Senátem ovládnout nepovede.
www.novinky.cz/clanek/domac...
loading . . .
Babiš ignoroval dva Pavlovy dopisy. Prezident se chtěl domluvit - Novinky
Ministr zahraničí Petr Macinka (Motoristé) označil rozhodnutí prezidenta Petra Pavla podat na vládu kompetenční žalobu kvůli sporu o summit NATO za „konfrontační cestu“. Jenže jak dokládají dva dopisy...
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-babis-ignoroval-dva-pavlovy-dopisy-prezident-se-chtel-domluvit-40584709
about 15 hours ago
3
23
1
Je to čím dál náročnější, a to nejen pro lidi, kteří k tomu usednou náhodou někdy večer s vypnutým mozkem, ale i pro lidi, kteří to prostředí aspoň trochu denně sledují. Díky
@simindr.bsky.social
denikn.cz/2103805/vsic...
loading . . .
Všichni chtějí vypadat jako novináři. Přitom novinařinu jen znásilňují
Komentář: Kdyby se nezasvěcený pozorovatel české společnosti pokoušel najít vodítko, podle něhož lidé poměřují veřejnou etiku, zatočila by se mu hlava. Co projde jednomu, neprojde druhému; za co je je...
https://denikn.cz/2103805/vsichni-chteji-vypadat-jako-novinari-pritom-novinarinu-jen-znasilnuji/
about 16 hours ago
0
2
1
Mohli bychom tyhle americké macinkoviny neimportovat?
add a skeleton here at some point
about 16 hours ago
0
3
0
reposted by
Štěpán Ryšavý
Milan Merle 🦁🇪🇺
1 day ago
Ano. Také bych chtěl mít takovy vztah s úřednikem rozhodujicím o mém stavebním povolením 🙂. Nebo tím kdo má ignorovat mé černé stavby.... 🙂 Je to hezké, když jsou na sebe lidi ohleduplní a nikdo nikoho nerozplakává 🙂.
1
33
3
reposted by
Štěpán Ryšavý
Financial Times
1 day ago
Trump ally blocks Czech president from Nato summit
ft.trib.al/eGpvH7l
loading . . .
Trump ally blocks Czech president from Nato summit
Prime Minister Andrej Babiš triggers constitutional dispute with former Nato general Petr Pavel
https://ft.trib.al/eGpvH7l
1
23
16
reposted by
Štěpán Ryšavý
1 day ago
Ústavní soud obdržel kompetenční žalobu prezidenta Petra Pavla kvůli účasti na summitu NATO.
1
2
1
Jak mám rozhřešit, když lidé morálnější pokračují v tom, co jsem z morálních důvodu přestal dělat sám? Moc jsem to řešil, nebo to nepovažují k řešení? Měl jsem luxus odejít z čistě morálních důvodů, zatímco oni musí žonglovat, neb je to součást jejich chleba? Jim je jedno, zda se vrátím, ale mně?
2 days ago
3
9
0
reposted by
Štěpán Ryšavý
3 days ago
Vláda rozhodla, že v delegaci na summit NATO nebude prezident Pavel
0
3
3
Už zas?
add a skeleton here at some point
3 days ago
1
4
0
Pěkná čísla .. :o
www.facebook.com/ProgramyDoVo...
3 days ago
0
1
0
Shrnutí je, ale audio bude asi až zítra, protože crashnula appka na převod textu na hlas.
3 days ago
0
3
0
Asi vám nemusím říkat, jak teplá je dlažba na Jiřáku. Nebo ty super famous Enzo válecí lavičky. Testování dlaní.
4 days ago
3
11
1
Hrabe mu
4 days ago
2
12
0
reposted by
Štěpán Ryšavý
Jan Pavel Fišer
5 days ago
Z facebooku. To sedlo. 👌
2
46
7
Naši lidi jsou v jeho očích blbí, no .. něco jim nabulíkuje a pak to koupí se slevou, no .. hrozný je, no
add a skeleton here at some point
5 days ago
0
12
0
👩 Půjdu na Floru, potřebuju se podívat na ty boty na léto 👨 Okej 👩 A taky potřebuju topy, nemám moc co na sebe 👨 Gut, něco vyber -- [a few hours later] -- 👩 Mám nový svetr
5 days ago
1
23
0
Víte, co by mě zajímalo? Kam chodí na záchod lidé, co prodávají na trzích? Na Jiřáku jsou trhy 4x týdně, desítky stánků, od osmi do šesti. Chodí do školy? Do metra? Do nějakého obchůdku? A když už budem u této otázky, kam by měli chodit rodiče a děti, co jsou na dětském hřišti?
5 days ago
3
5
1
reposted by
Štěpán Ryšavý
iROZHLAS.cz
5 days ago
„Co žádají premiéři, nedává smysl. Je tady totiž skupina zemí, která odmítá jakékoliv navyšování rozpočtu a na druhou stranu je tady skupina zemí, která zase požaduje co nejvíce peněz v tradičních programech,“ říká analytik Českého rozhlasu Viktor Daněk.
irozhl.as/C0R
loading . . .
Že Česko dostane od Evropské unie méně, není chyba, ale naopak úspěch. Je to znak bohatství, říká Daněk
„Že Česko získává v příštím víceletém finančním rámci méně není chyba, ale naopak úspěch. Ideální scénář je zbohatnout natolik, že nakonec bude čistým plátcem rozpočtu,“ říká Viktor Daněk.
https://irozhl.as/C0R
0
12
2
Úplně jsem zapomněl, jaký kravál dokáže dělat 30 lidí uprostřed náměstí v jednu v noci. Hudba, řev, skandování, chlastání.....
5 days ago
0
10
0
Mám si to dát na LinkedIn?
www.echo24.cz/a/HSFsW/zpra...
5 days ago
1
18
0
okej,
@macomix.bsky.social
@bodik.nafo.agency
6 days ago
1
12
1
Good job, Orange
www.novinky.cz/clanek/ekono...
loading . . .
Írán chce zpoplatnit průjezd Hormuzem - Novinky
Tankery se po měsících blokády způsobené útokem USA a Izraele na Írán začaly do Hormuzského průlivu vracet, Teherán ale zároveň vzkazuje, že návrat ke starým pořádkům neplánuje. Do dvou měsíců chce za...
https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika-iran-chce-zpoplatnit-prujezd-hormuzem-40583996
6 days ago
0
6
0
"Neplníte závazky" "Ale máme červenou čapku" Jo, to bude fajn.
www.novinky.cz/clanek/zahra...
loading . . .
USA budou otevřeně upozorňovat na země stále neplnící závazky NATO, uvedl Hegseth - Novinky
Severoatlantická aliance se musí vrátit ke svým kořenům jako tvrdá vojenská aliance, prohlásil ve čtvrtek americký ministr obrany Pete Hegseth v centrále aliance v Bruselu. Současně upozornil, že Spoj...
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-usa-budou-otevrene-upozornovat-na-zeme-stale-neplnici-zavazky-nato-uvedl-hegseth-40583794
7 days ago
0
7
0
Proč se Rusko nevzdá a zbytečně prodlužuje konflikt? Putin by měl rezignovat a Rusko vyhlásit svobodné volby.
www.idnes.cz/zpravy/zahra...
loading . . .
Moskva čelila největšímu útoku dronů za dva roky. Znovu trefily rafinerii - iDNES.cz
Rusko ve čtvrtek v noci zaútočilo na Kyjev, Poltavu a Sumy, kde si útok vyžádal jednoho mrtvého. Moskva zároveň čelila podle agentury TASS největšímu ukrajinskému dronovému útoku za poslední dva roky....
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ukrajina-a-rusko-hlasi-po-vzajemnych-utocich-mrtve-v-moskve-hori-rafinerie.A260618_064630_zahranicni_ijan
7 days ago
4
52
6
Mravenci
7 days ago
2
34
0
S Vojtěchem má ANO v Praze rozhodně větší šance.
www.seznamzpravy.cz/clanek/domac...
loading . . .
Ministr zdravotnictví na magistrát. Babiš kvůli Praze zvažuje vládní rošádu - Seznam Zprávy
Premiér Andrej Babiš podle informací redakce uvažuje o výměně ve vládě: Adam Vojtěch by byl kandidátem na pražského primátora, Boris Šťastný by se přesunul na zdravotnictví a Patrik Nacher by se za ně...
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-politika-ministr-zdravotnictvi-na-magistrat-babis-kvuli-praze-zvazuje-vladni-rosadu-308725
7 days ago
2
3
0
Je to úžasný lídr ANO v Praze. Snad bude pokračovat.
add a skeleton here at some point
8 days ago
0
7
0
Dnes v 16 na mrtvé placce (nebo jak říká soused buzerplatzu) slavnostní otevření. A pak už jen 10-15 let, než to bude vypadat jako na vizualizacích.
8 days ago
2
12
0
Už to chystají.
8 days ago
1
8
0
1. asi chápu 2. to zabije Shorts, Reels, TikTok celkově 3. optimálně 4. ano 5. pravá jména nebo pseudonymy ověřené přes občanku 6. jasně Přidal bych povinné označení země původu a všech navázaných na politiku a média.
add a skeleton here at some point
8 days ago
4
9
1
V neděli si řekneme, jak moc skvělý byl nápad dávat na Jiřák obří dlážděnou plochu místo trávníků.
8 days ago
0
10
1
Tenhle pohled mi bude chybět. Alej stromů a protilehlých laviček vedoucí ke kostelu, před ním okrasné květy po většinu roku. Je hotovo, už se to nevrátí, já vím. Je to plocha. Účel si najde. Lavičky také nebudou prázdné. Děti budou na hřišti. Ale ty pohledy jsou pryč. Je to nový, jiný, Jiřák .. 🌸
9 days ago
1
10
0
9 days ago
1
11
0
reposted by
Štěpán Ryšavý
Ján Simkanič
9 days ago
To bezostyšné vládní lhaní doprovázené tím, že obviňuje ze lži někoho, kdo uvádí fakta na pravou míru... špatně se na to kouká. Tahle vláda nezničí jen veřejnoprávní média, zničí toho mnohem víc, otřese základy celého systému, důvěry, soudržnosti i schopnosti hledat jakýkoliv konsenzus. 1/2
2
71
15
reposted by
Štěpán Ryšavý
Milan Merle 🦁🇪🇺
9 days ago
3
133
25
Pár pohledů ..
#jirak
10 days ago
1
4
0
Kdokoli bude podporovat dálnici Rájem, může zapomenout na můj hlas. Fakt jako větší nesmysl jsem neviděl. Proč vést dálnici skrze geopark UNESCO, kam lidé chodí relaxovat a dívat se do krajiny, když mohla vést o 15-20 km na jih, jednodušeji a levněji?
www.novinky.cz/clanek/domac...
loading . . .
Studie stavby silnice I/35 přes Český ráj je zmanipulovaná, tvrdí odpůrci - Novinky
Odpůrci stavby silnice I/35 přes Český ráj obvinili firmu, která připravovala studii, z jejího zmanipulování. Podle nich společnost Valbek studii proveditelnosti budoucí silnice mezi Turnovem a Jičíne...
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-zpravy-liberecky-kraj-studie-stavby-silnice-i-35-pres-cesky-raj-je-zmanipulovana-tvrdi-odpurci-40582540
10 days ago
0
7
1
Místo 250 korun na ČT a ČRo nově 250 korun z daní, z toho na ČT a Rozhlas 210 korun a 40 korun Agrofertu. Gratulujeme.
www.novinky.cz/clanek/domac...
loading . . .
Vláda schválila zrušení koncesionářských poplatků - Novinky
Vláda premiéra Andreje Babiše (ANO) schválila novelu měnící financování médií veřejné služby. Po jednání kabinetu to oznámil ministr kultury Oto Klempíř (Motoristé sobě). Česká televize a Český rozhla...
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-vlada-schvalila-zruseni-koncesionarskych-poplatku-40583287
10 days ago
1
14
0
Otevřeno (až na kašnu)
10 days ago
0
2
0
To byl tentokrát porod, s tím generátorem hlasu, pak došly tokeny, pak s Expressem, pak se Spotify.
10 days ago
0
0
0
Na Jiřáku dělali ohrádku v ohrádce. Asi bude ještě zavřeno kolem kašny, zatímco budou sundávat velké ploty.
10 days ago
0
5
0
Vlak východních stepí Barbalino
add a skeleton here at some point
10 days ago
1
12
2
Caesar vibe
add a skeleton here at some point
10 days ago
3
11
0
Jako hezký, no.
10 days ago
0
46
1
O 10 000 let dřív, než přišly události ze světa Duny....
add a skeleton here at some point
11 days ago
0
7
0
Load more
feeds!
log in