pupik
@pupik.sk
📤 361
📥 235
📝 2436
3D otrok
V tomto teple sa vraj majú jesť ľahké jedlá 😋
about 2 hours ago
0
3
0
I was raised on these streets
add a skeleton here at some point
2 days ago
0
6
1
No zbohom!
3 days ago
4
8
0
4 days ago
0
10
1
Ak by mal niekto záujem: 15” MacBook Air M4, SK, 256GB, 16GB RAM, strieborný, 12/2025. Veľmi málo používaný (viac používam Neo) Len osobne NM/TN. 950€. Pre motýle aj dohoda možná. 😉
5 days ago
1
7
3
Tom Yum už odfiltrovaný, len polievka, hliva, krevety, mäsové guľky a rezance 🇹🇭🌶️❤️
6 days ago
0
5
0
🎼🤘🎼🤘
7 days ago
2
6
0
ยำเส้นมาม่าใส่หมูสับและกุ้ง 🇹🇭🌶️🌶️🌶️❤️
7 days ago
1
5
0
9 days ago
3
13
0
9 days ago
1
6
0
11 days ago
0
10
1
15 days ago
0
4
0
16 days ago
0
11
0
Ja už neviem, čo s tými peniazmi. Kľudne niekto použite moje referenčné číslo 🙂
17 days ago
3
7
0
17 days ago
0
7
0
18 days ago
2
8
0
19 days ago
1
12
0
BATSTREET BOYS
22 days ago
1
19
1
Tak som si urobil malú radosť. Edifier S3000 MKII. Po rýchlom odskúšaní v práci som presvedčený, že budem spokojný. Susedia budú tiež radi 😅
22 days ago
4
13
0
dnes skromne 😋
23 days ago
0
14
0
23 days ago
4
14
1
🎼🎺🎼
23 days ago
1
5
0
Wordle 1,809 5/6 ⬛⬛⬛⬛⬛ ⬛🟩⬛⬛⬛ ⬛🟩⬛⬛⬛ ⬛🟩⬛🟩⬛ 🟩🟩🟩🟩🟩
@mapmusic.sk
@tiatyja.bsky.social
@petrasvozilova.bsky.social
@lussinka-k.bsky.social
@luc-borik.bsky.social
@lindiz.bsky.social
@ejorik.bsky.social
@luciahudackova.bsky.social
@sunwukchung.bsky.social
26 days ago
5
5
0
reposted by
pupik
The Defence Blog
27 days ago
Slovakia just signed a $580M EU deal to supply military excavators that dig trenches and defensive positions for armies.
defence-blog.com/slovakia-sig...
loading . . .
Slovakia signs $580M deal for military excavator systems
A Slovak defense engineering company has signed a framework agreement worth up to $580 million with Slovakia's Ministry of Defence for military excavator systems, structured under the European Union's...
https://defence-blog.com/slovakia-signs-580m-deal-for-military-excavator-systems/
0
26
7
Ja, čo skoro vôbec nechodím do prírody! Žena chcela bazu a takto to dopadlo. A hlava v rici! Doslova!
about 1 month ago
4
9
0
Opatrný prechod na našu stravu 😂
about 1 month ago
4
18
0
Za čo??? Veď ja mám vtáčiky rád!!!
about 1 month ago
5
14
0
Posledná večera a najsmutnejšie miesto v Thajsku 😢
about 1 month ago
3
14
0
reposted by
pupik
Martin Hodás
about 1 month ago
SKVOSTY TELEGRAMU🤭 Pozitívom na monitorovaní náckovských kanálov na TG je sporadický meme materiál, ktorý stojí za to😅 Toto dnes sadlo ako riť na šerbeľ po Blahovom prirovnaní nášho článku o Mimi k vražde Jana Kuciaka🥲 👇
www.sme.sk/domov/c/dvor...
loading . . .
1
13
5
Prečo takéto nemajú aj u nás v bežných reťazcoch? A hlavne za takú cenu? Nie je to full steak, len tenké plátky, ale tá kvalitka!
about 1 month ago
0
7
0
Obed 🇯🇵🍱
about 1 month ago
0
11
0
Dobré ránko motýle! Artis Cafe, zatiaľ najlepšia káva v BKK 🇹🇭❤️☕️
about 1 month ago
0
5
0
ripka 🐟🐠🐡
about 1 month ago
0
4
0
Khlong Bang Luang Floating Market ❤️🇹🇭
about 1 month ago
0
5
0
Po prvýkrát v živote originál ramen a prvýkrát aj miso. Vcelku dobré 🍜😋
about 1 month ago
0
10
0
Ešte Sausage of lovers ☺️🇹🇭❤️BKK
about 1 month ago
0
2
0
Krásavci z mesta ☺️🇹🇭❤️
about 1 month ago
0
6
0
Dobré ránko z BKK ❤️
about 1 month ago
0
16
0
Pekný pondelok prajem priatelia ☺️
about 1 month ago
2
15
0
do teho z 🇹🇭
about 1 month ago
1
10
0
😋🇹🇭🌶️
about 1 month ago
1
10
0
Pátečék!!!
about 1 month ago
1
8
0
Dnešné menu na Samui. 🇹🇭🌶️🏝️❤️😋
about 2 months ago
1
3
0
Krásne ránko na Slovenskô ☺️
about 2 months ago
1
5
0
Perličky z jedálnička 😂
about 2 months ago
3
5
0
Ide k nám nejaký prš. Ale to nám nezabráni vychutnať si kávičku 🧋
about 2 months ago
1
11
0
dnesny vylet 🇹🇭🏝️🛥️
about 2 months ago
0
11
0
loading . . .
about 2 months ago
2
14
0
Dnes máme trošku vlnky ☺️
about 2 months ago
2
14
0
dnesne menu 🇹🇭🍜❤️
about 2 months ago
1
12
0
Load more
feeds!
log in