Znovu idem robiť kampaň samozrejme bezplatnú 😊 pre Dobro/druh-a 26/27, ktorého vydáva o.z. Bystriny. Naozaj nádherná publikácia o Slovensku. Bez bačov a pátosu. Úžasní, šikovní ľudia, krásne miesta mimo turistických trás, stanice, kultúrne centrá, architektúra a 1000 ďalších tipov pre dobrých ludí.
3 days ago