Маю друга, який з часом став мільйонером, має непоганий бізнес і все таке. Навколо нього оті меркантильні киці крутяться, знаєте як з обкладинок.
Незважаючи на наявність великих грошей, він не втратив себе, але інколи ловить отой лухурі вайб, і розмовляє, як папік
Таке, блять кумедне, я не можу 😂
20 days ago