Pamiętam czasy gdy Orban doszedł do władzy... Pamiętam protesty Węgrów... W szoku byłam wtedy, jak coś takiego może się dziać w UE? A potem pis doszedł do władzy... Na szczęście pis pogoniliśmy i tego samego życzę narodowi Węgierskiemu. Łatwo nie będzie, ale cytując klasyka:
2 months ago