Na stranu što me sad mozak boli kad je čujem, ali da mi je neko rekao onda kad sam ih gledala u dvorištu gimnazije prije 200 godina, dok je još Adisa pjevala s njima, da će njihovu pjesmu pjevati pola svijeta, ne bih vjerovala. Mislim na Dubiozu, da. I drago mi je baš zbog ovoga, eto.
2 days ago