Tak jo, něčím přece jen přispěju: vymyslela jsem Bánhborák. Normální český bramborák, jen místo tatarky dostal nakládanou mrkev, bylinky, okurku a trochu nước chấm (vietnamská sladkokyselá omáčka z rybí omáčky, limetky a chilli). Pořád mastný, pořád domácí, jen se tváří, že má lehčí životní styl.
1 day ago