Včera jsem zaskakoval za kolegu. A na rozhovor byl pozvaný frontman jedné české kapely. Asi docela známé, ale jak já českou scénu moc neřeším, tak úplně nevím.
A když dorazil, šel jsem ho vyzvednout na recepci.
Pozdravím a jeho odpověď: Ty vole, my jsme spolužáci ze základky.
🙈🤣
4 days ago